Napisane przez admin

Zwiększenie wydajności i podniesienie jakości

Sprawdź jakie nowoczesne rozwiązania zastosowaliśmy w jednej z ostatnich realizacji linii lakierniczych. Nasz klient – jeden z liderów na rynku projektowania i produkcji specyficznych konstrukcji metalowych wraz z montażem elektrycznym – miał wobec nas wysokie oczekiwania. Głównym wymogiem stawianym nowemu rozwiązaniu było zapewnienie najwyższej jakości powlekanych detali. Ponadto celem było podążanie z duchem czasu za nowoczesnymi rozwiązaniami mającymi usprawnić pracę oraz zaoszczędzić koszty związane z malowaniem produktów.

Case study

Napisane przez admin

Nowość! System zarządzania farbą Gema OptiCenter OC09

Centrum zarządzania farbą proszkową OptiCenter OC09 ze zintegrowaną technologią inżektorową OptiFlow gwarantuje szybką zmianę koloru, stabilne efekty malowania i czyste warunki pracy, a także łatwą konserwację i serwis. OptiCenter OC09 to rozwiązanie dla małych i średnich lakierni proszkowych, które chcą poprawić wydajność wykorzystania proszku przy malowaniu wieloma kolorami, poprzez wyeliminowanie wielu zasobników fluidyzacyjnych i zmniejszenie zaangażowania operatora. Dzięki szerokiej gamie opcji OC09 został zaprojektowany tak, aby łatwo dostosować się do wzrastających wymagań produkcyjnych.

Czytaj więcej
Napisane przez admin

Promocja

W EKO-BHL rozpoczynamy sezon wiosennych napraw. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych cen przeglądów i serwisu urządzeń Gema w serwisie stacjonarnym EKO-BHL. To się opłaca!

Napisane przez admin

Miernik do bezkontaktowego pomiaru grubości powłok Coatmaster Flex

Miernik do bezkontaktowego pomiaru grubości powłok coatmaster Flex w ofercie EKO-BHL

Dzięki precyzyjnej kontroli grubości powłoki można zaoszczędzić do 30% ilości proszku. Pomiar na wczesnym etapie procesu oszczędza czas i zmniejsza wskaźniki odrzucenia. Coatmaster® umożliwia pomiar z odległości 20-150mm. Oszczędności związane z procesem i materiałem sprawiają, że zakup miernika zwraca się w ciągu kilku miesięcy.

Miernik grubości Coatmaster Flex

Napisane przez admin

Ręczne malowanie proszkowe z dodatkową mocą

“Gema wprowadziła na rynek nowe urządzenia do ręcznego malowania
proszkowego OptiFlex Pro, które zapewniają wyższą wydajność
malowania. Nową serię wyposażono w funkcję PowerBoost, dzięki
której uzyskujemy wyższe napięcie i dodatkową moc ładowania farb
proszkowych. Zapewnia to dokładniejsze i szybsze pokrywanie detali
farbami, również tymi, które są trudniejsze w aplikacji.”

Czytaj artykuł

Napisane przez admin

Nowość – seria urządzeń Gema do ręcznej aplikacji OptiFlex Pro

Moc – Jakość – Kontrola

Nowa generacja jednostek do aplikacji ręcznej OptiFlex Pro zachwyca dodatkową wydajnością aplikacji dzięki zaawansowanej Technologii PowerBoost.

Dzięki OptiFlex Pro, z łatwością zastosujesz wszystkie rodzaje proszku i uzyskasz najwyższą jakość powłoki skomplikowanych detali – w najtrudniejszych warunkach przemysłowych.

Zastosowanie aplikacji Electrostatic App jest pierwszym krokiem do Inteligentnej Automatyzacji Zakładu Przemysłowego i sprawia, że proces ręcznego powlekania jest łatwy do kontroli.

Ulotka_Gema_OptiFlex_Pro

Produkty

Napisane przez admin

Nowość w Gemie – Vacuum Filter Set

Zestaw filtrów próżniowych

Wydłuż żywotność Systemów zarządzania proszkiem Gema OptiCenter OC02 i OC03 poprzez zwiększenie wydajności.

Szanowni Klienci.
Z przyjemnością informujemy Państwa o nowości w świecie technologii Gema. Nowy zestaw filtrów próżniowych pomaga chronić system OptiCenter przed awariami serwisowymi. Zestaw ten jest aktualnie instalowany standardowo w OC02 i OC03 w celu ochrony elementów pneumatycznych przed proszkiem. W ten sposób zwiększa się żywotność delikatnych komponentów i zminimalizowane zostają przerwy w funkcjonowaniu systemu.

Ulotka

Napisane przez admin

Nowość – Gema MagicControl 4.0 – CM40

Nowa centralna jednostka sterująca zachwyca intuicyjnym interfejsem użytkownika i grafiką opartą na ikonach. Ponadto MagicControl 4.0 stoi na czele kontroli procesów malowania proszkowego dzięki zaawansowanym rozwiązaniom automatycznym, unikalnym nowym funkcjom i doskonałej integracji z infrastrukturą produkcyjną.
W pełni zintegrowana automatyzacja:
– Dotykowy i odporny na zarysowania wyświetlacz 15″ (16:9)
– Scentralizowana i ergonomiczna kontrola aplikacji wszystkich parametrów powłoki, programów i komponentów systemu
– Detekcja detali i konturów w celu zaoszczędzenia proszku i poprawy wydajności
– Zintegrowane zarządzanie linią z wizualizowanym wykorzystaniem maszyny, danymi o wydajności i monitorowaniem zużycia części eksploatacyjnych
– Przechowywanie indywidualnych danych na zintegrowanej karcie SD lub w zewnętrznej bazie danych
– Zaawansowana łączność z jednostkami sterowania linią wyższego poziomu
– Funkcja diagnostyczna umożliwiająca monitorowanie systemu malowania proszkowego w celu bezproblemowego działania
– Bezpośrednie wsparcie online za pośrednictwem bezpiecznego interfejsu sieciowego zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta

Gema_MagicControl_CM40

Video_Gema_MagicControl_CM40

1 2 3 4