Napisane przez admin

Oś pistoletu Gema UA05 zapewnia kompaktowy odstęp między pistoletami i zoptymalizowaną penetrację podczas powlekania

Zaprojektowana z myślą o złożonych wymaganiach aplikowania i trudnych geometriach detali bez konieczności stosowania robotów lub indywidualnych programów. Zastosowano w niej najnowszą technologię automatyki przemysłowej z serwonapędami, które zapewniają precyzyjne zajmowanie i zmianę pozycji, duże możliwości regulacyjne oraz bezproblemową pracę zarówno z dużymi, jak i małymi prędkościami przez różnego rodzaju mechanizmy.
Szybki ruch osi Gema UA05 z minimalnym czasem reakcji, optymalizujący penetrację i czas ekspozycji pistoletu na detal malowany w obszarach zagłębień.

Więcej

Napisane przez admin

Nowy Produkt Gema! Inteligentne rozwiązanie do transferu proszku.

𝗢𝗽𝘁𝗶𝗙𝗲𝗲𝗱 𝟰.𝟬: 𝗖𝗼𝗻𝗻𝗲𝗰𝘁 – 𝗧𝗿𝗮𝗻𝘀𝗳𝗲𝗿 – 𝗖𝗼𝗻𝘁𝗿𝗼𝗹
Gema OptiFeed 4.0 to udoskonalona pompa proszkowa z funkcją „Plug & Convey”. Ta cyfrowo sterowana pompa może być szybko zintegrowana z system lakierowania proszkowego dla nowych lub istniejących linii lub używana jako samodzielny produkt. W zależności od zastosowania komunikacja z pompą odbywa się z nadrzędnego systemu sterowania lub bezpośrednio na zintegrowanym wyświetlaczu pompy.
Napisane przez admin

Zdobywamy wiedzę

Pracownicy Eko BHL – Tuszko stale doskonalą swoje umiejętności i kompetencje, aby służyć Klientom wszechstronną wiedzą w zakresie lakierowania proszkowego. Bycie preferowanym dostawcą zarówno urządzeń do ręcznego aplikowania farby proszkowej, jak i kompletnych lakierni proszkowych, zobowiązuje do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne.
Napisane przez admin

PPA571 na placu zabaw

Urządzenia na placach zabaw dla dzieci są często narażone na niszczące działanie klimatu, jak również uszkodzenia spowodowane intensywnym i ciągłym użytkowaniem. Plascoat PPA 571 jest idealną powłoką do zastosowań w takim środowisku. Jest trwała, ale również gładka i ciepła w dotyku a napisy graffiti dają się łatwo usuwać.
#farbatermoplastyczna #malowanieproszkowe #axalta
Napisane przez admin

Axalta – farby termoplastyczne Plascoat

Powłoki termoplastyczne na bazie poliolefin są ze swej natury odporne na degradację wskutek kontaktu z solą czy ścieranie piaskiem. Są również niezwykle elastyczne, co oznacza, że nie pękają, nie odpryskują i nie łuszczą się i pod tym względem górują nad powłokami termoutwardzalnymi. Wyjątkowa elastyczność powłok termoplastycznych, np. na metalowych konstrukcjach ogrodzeń powoduje, że rozszerzają i kurczą się wraz z rozszerzającym i kurczącym się pod wpływem dziennych cykli temperaturowych metalem. Ta “wrodzona” właściwość sprawia, że woda i tlen nie ma szans na przedostanie się do podłoża w wyniku pęknięć powłoki.

0
Napisane przez admin

Gema – OptiCenter All-in-One

Nowoczesne rozwiązania do wydajnego i oszczędzającego miejsce zarządzania proszkiem marki Gema – OptiCenter All-in-One. System jest wyposażony w najnowszej generacji sterowniki pistoletu OptiStar All-in-One i gwarantuje najkrótsze czasy reakcji wydatku farby, zapewniając niezawodną jakość malowania. W pełni zautomatyzowany proces transportu proszku i czyszczenia zapewnia wydajną zmianę koloru dzięki prostemu i intuicyjnemu prowadzeniu operatora.

Napisane przez admin

Technologia Gema PCC zapewnia redukcję efektu „skórki pomarańczowej”

Technologia Gema PCC wraz z SuperCorona ulepsza jakość powłoki detalu uzyskanej w procesie lakierowania proszkowego. Zapewnia poprawę penetracji farby proszkowej, redukcję efektu „skórki pomarańczowej”, wstecznej jonizacji i efektu ramki nawet przy trudnych farbach proszkowych.
Gema opracowała PCC, technologię elektroniczną, która pozwala na bardziej precyzyjne regulacje elektrostatyczne. Parametry elektrostatyczne są utrzymywane w znacznie mniejszym paśmie zmienności w porównaniu do wartości ustawionych. Technologia PCC zapewnia dokładne sterowanie natężenia poniżej 10 μA w przyrostach co 0,5 μA.

Więcej

Napisane przez admin

Aplikuj optymalną ilość proszku dzięki unikalnej technologii DVC!

Gema Digital Valve Control (DVC) jest opatentowaną technologią precyzyjnego sterowania przepływami powietrza zintegrowaną w jednostce sterującej OptiStar. System cyfrowej kontroli zaworów zapewnia dokładne odmierzanie i powtarzalną ilość proszku. Pozwala to na uzyskanie bardziej jednolitej powłoki.
Napisane przez admin

Zwiększenie wydajności i podniesienie jakości

Sprawdź jakie nowoczesne rozwiązania zastosowaliśmy w jednej z ostatnich realizacji linii lakierniczych. Nasz klient – jeden z liderów na rynku projektowania i produkcji specyficznych konstrukcji metalowych wraz z montażem elektrycznym – miał wobec nas wysokie oczekiwania. Głównym wymogiem stawianym nowemu rozwiązaniu było zapewnienie najwyższej jakości powlekanych detali. Ponadto celem było podążanie z duchem czasu za nowoczesnymi rozwiązaniami mającymi usprawnić pracę oraz zaoszczędzić koszty związane z malowaniem produktów.

Case study

1 2 3 5