Napisane przez admin

EKO-BHL na Targach Obróbki Powierzchni Surfex w Poznaniu, dn. 7-10.06.2016r.

Firma EKO-BHL od przeszło 25 lat bierze udział w Targach Obróbki Powierzchni Surfex w Poznaniu. Także w tym roku w dn.7-10.06. pozostawaliśmy do Państwa dyspozycji, wraz z naszymi dealerami regionalnymi – firmami: Ewa Mendel Sp. z o.o., Gemlak, PPHU Panejko.

W ramach salonu Surfex, jak co roku, odbyło się spotkanie specjalistów z branży lakierowania proszkowego – poligon obróbki powierzchni, czyli codzienne pokazy na żywo na różnych systemach lakierniczych. Każdy miał możliwość sprawdzenia w praktyce urządzeń szwajcarskiej marki Gema. W jednym miejscu i w jednym czasie odbyły się pokazy obróbki powierzchni – jak w prawdziwej lakierni. Każdy odwiedzający warsztaty Poligonu Umiejętności mógł przedstawić swoje oczekiwania i porozmawiać z nami o prezentowanych urządzeniach, a także otrzymać polakierowany detal.

Dodatkowo podczas dni wykładowych organizatorzy stworzyli szansę na zdobycie teoretycznej wiedzy, która przyda się w codziennej pracy w branży. W tym roku nasz pracownik – inż. Arkadiusz Przybysz zreferował zagadnienie „Oszczędności w aplikowaniu farby proszkowej w praktyce”. Wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Na naszym stoisku wszyscy zainteresowani mieli możliwość przeprowadzenia rozmów z różnymi specjalistami, m.in. od: urządzeń do malowania farbami proszkowymi, aplikacji lakierniczych, urządzeń do badania powłok, pomp, filtrów, urządzeń do przygotowania powierzchni przed malowaniem, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin, czy systemów transportu. Zaprezentowaliśmy urządzenia do aplikacji ręcznej, system zarządzania  farbą OptiCenter, system sterowania pracą kabiny MagicControl oraz pistolety automatyczne marki Gema, elementy polakierowane farbą termoplastyczną Plascoat, a także nowatorski Zintegrowany system zarządzania produkcją i kontroli jakości w malarni proszkowej.

Dla naszych klientów, aktualnych użytkowników urządzeń automatycznych, a także nabywców jednostek do aplikacji ręcznej marki Gema, przygotowaliśmy konkursy. Laureaci wygrali m.in. urządzenie OptiFlex2B, pakiety serwisowe oraz zestawy części. Pracownicy EKO-BHL dokonają przeglądów urządzeń marki Gema oraz przeprowadzą szkolenia lakiernika.

Jesteśmy wdzięczni za tak liczne zainteresowanie naszymi produktami i pokładane w nas zaufanie.

Zespół EKO-BHL

Plik PDF