Napisane przez admin

ITM w Poznaniu

W imieniu EKO-BHL Sp. z o.o. oraz Gema Switzerland GmbH mamy przyjemność zaprosić w dniach 31.05-3.06.2022r. do odwiedzenia naszego stoiska (nr 80, paw. 6) na Targach ITM w Poznaniu.

Podczas wystawy zaprezentujemy najnowsze produkty marki GEMA w tym; nowy panel GemaConnect® prezentujący w czasie rzeczywistym wszystkie informacje z linii lakierowania proszkowego, a także innowacyjny manipulator ZA16 z osiami pistoletów UA05, który odkryje przed odwiedzającymi zalety nowej generacji osi.

Na poligonie Lakiernictwa Przemysłowego będzie można bliżej zapoznać się z centrum proszkowym OptiCenter® All-in-One, łączącym w jednym urządzeniu elektrostatykę i zasilanie proszkiem.

Wizyta na naszym stoisku będzie także okazją do wysłuchania prelekcji jednego z najlepszych specjalistów technicznych firmy GEMA w naszym kraju, kierownika Działu Serwisu EKO-BHL Sp. z o.o., Michała Laskusa, który wygłosi prelekcję na temat udoskonalania automatyzacji oraz optymalizacji systemów malowania proszkowego przy wykorzystaniu skanera dynamicznego rozpoznawania konturów, a także zaprezentuje funkcjonowanie najnowszego narzędzia do nadzorowania procesu malowania proszkowego. Serdecznie zapraszamy!