Napisane przez admin

Nowość! System zarządzania farbą Gema OptiCenter OC09

Centrum zarządzania farbą proszkową OptiCenter OC09 ze zintegrowaną technologią inżektorową OptiFlow gwarantuje szybką zmianę koloru, stabilne efekty malowania i czyste warunki pracy, a także łatwą konserwację i serwis. OptiCenter OC09 to rozwiązanie dla małych i średnich lakierni proszkowych, które chcą poprawić wydajność wykorzystania proszku przy malowaniu wieloma kolorami, poprzez wyeliminowanie wielu zasobników fluidyzacyjnych i zmniejszenie zaangażowania operatora. Dzięki szerokiej gamie opcji OC09 został zaprojektowany tak, aby łatwo dostosować się do wzrastających wymagań produkcyjnych.

Sercem OptiCenter jest OptiHopper, który optymalnie przygotowuje proszek. Nowy OptiHopper ma duży otwór do szybkiego opróżniania proszku. Idealna integracja inżektorów zapewnia płynny przepływ farby do pistoletów napylających aby uzyskać najlepsze rezultaty malowania!

Zamknięty obieg proszku zapewnia ciągłe i spójne dostarczanie farby oraz gwarantowane czyste środowisko pracy. Zmiany koloru wolne od zanieczyszczeń zwiększają produktywność i zmniejszają straty proszku.

Inżektory OptiFlow są bezpośrednio zintegrowane z OptiHopper`em i umożliwiają precyzyjne dostarczanie proszku i szybszą zmianę koloru. Unikalna technologia inżektorowa OptiFlow oparta na zastosowaniu zwężki Venturiego zapewnia optymalizację procesu pod względem wydajności transferu i minimalnego zużycia. Gema wykorzystuje unikalną konstrukcję Inline-Design, aby konsekwentnie i delikatnie transportować proszek z zasobnika do pistoletu proszkowego. Chroni to proszek i zapewnia minimalne zużycie części eksploatacyjnych.

Obsługa OptiCenter jest szczególnie intuicyjna i odbywa się za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego zintegrowanego sterowania OptiControl. Dzięki OptiControl można łatwo kontrolować pr oces malowania, wybrać przewodnik po programach czyszczenia krok po kroku, a także obsługiwać pompę proszku pochodzącego z odzysku.

Wysokowydajna modułowa konstrukcja z szeroką gamą opcjonalnych funkcji aktualizacji pozwala użytkownikowi OptiCenter łatwo dostosować się do zmiennych wymagań w zakresie procesu, jakości i produkcji. To sprawia, że ​​OptiCenter jest elastycznym narzędziem umożliwiającym szybką zmianę koloru i pozwalającym na łatwą konfigurację w celu dostosowania do indywidualnych wymagań użytkownika.

Dzięki zastosowaniu świeżego proszku i sita do przesiewania, możliwe jest spełnienie najwyższych wymagań jakościowych.

Gema OptiCenter09 (OC09)