Gema MagicPlus

Kabiny proszkowe automatyczne

MaComp_P7P7377_neu
MagicPlus-Anlage-02_2015
100-0093_IMG
IMG_4247
IMG_4731

Elastyczne rozwiązanie – oszczędność czasu i pieniędzy!

Nie marnuj cennego miejsca w hali produkcyjnej!

Dzięki swojej konstrukcji System do szybkiej zmiany koloru Gema MagicPlus może być w łatwy sposób zainstalowany w nowej lub istniejącej hali produkcyjnej.

Zmiana koloru może być szybka i prosta

MagicPlus to synonim elastycznego rozwiązania. Dzięki temu, urządzenie można wyczyścić w łatwy i skuteczny sposób. Nie trzeba wchodzić do kabiny. Całą operację może przeprowadzić jedna osoba od zewnątrz.

Minimalna ilość proszku w obiegu

Płaskie dno kabiny w połączeniu z pokrywą układu zasysania zmniejsza do minimum gromadzenie się proszku.

Doskonałe warunki malowania

Dno kabiny wyposażone w dwa sloty zasysające zapewnia doskonałe warunki malowania: wysoką wartość zasysanego powietrza w strefie pistoletów automatycznych. Takie warunki pozwalają na osiągnięcie jednolitej powłoki o najwyższej jakości.

Zwarta budowa, dopasowana do indywidualnych potrzeb

Urządzenie MagicPlus można z łatwością wbudować w istniejącą instalację. Możliwe są wszystkie rozwiązania: od pełnej automatyzacji kabiny z malowaniem wstępnym po połączone funkcje malowania wstępnego i domalowywania. Możemy się pochwalić referencjami firm z różnych gałęzi przemysłu na całym świecie, co stanowi potwierdzenie wszechstronności systemu szybkiej zmiany koloru Gema MagicPlus. Optymalną konfigurację systemu odpowiadającą danym potrzebom i wymogom ustalamy w warunkach laboratoryjnych wspólnie z klientem.