Jeśli już wyposażycie swoją firmę w niezbędny do pracy sprzęt, konieczne będzie również korzystanie z odpowiednich akcesoriów do malowania proszkowego, które umożliwią bieżącą pracę, czyszczenie oraz konserwację urządzeń.

Dla zwiększenia efektywności prac możecie wyposażyć się choćby w specjalne dysze do pistoletów proszkowych. Z pewnością będziecie też dokonywać pomiarów twardości powłok, do czego również niezbędne są odpowiednie akcesoria. Kabiny, w których wykonuje się lakierowanie oraz malowanie wymagają nieustannego czyszczenia, do czego z pewnością przydadzą się sprzęty, takie jak specjalne odkurzacze do pyłów.

To tylko przykładowe akcesoria do malowania proszkowego, jakie znajdują się w naszym asortymencie. Kompleksowo wyposażamy wszystkich naszych klientów, dlatego produktów z tej kategorii także nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Zakupicie u nas wszystko, co będzie dla Was potrzebne do wszelkich prac w Waszej malarni proszkowej! Udostępniamy profesjonalny sprzęt, rzetelne doradztwo, a także możliwość wygodnych oraz szybkich zakupów – zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3